Gayrimenkul Satış ve Pazarlama

Greenox Urban Residence

Kent yaşamında iş ve ev arasında yaşanan koşuşturmalara bir son vermeyi, yazdan yaza bir kaç sayılı güne sığdırılan tatil keyfini, beton binalar arasında, asfalt yollarda kaybolan yeşilin yansımasını hayatınızın her günü sizlere yaşatacak bir konfor ve mimari görselliğe ulaşmayı hedefledik.

TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK DİKEY ORMANI,
sürdürülebilir yeşil yaşamın öncüsü GREENOX’u sizin için tasarladık.

İstanbul’da ve ülkemizde, tüm kent peyzajlarını etkileyecek bir dönüşüm sürecini de başlatacak olan GREENOX, şehrin tam merkezinde; İstanbul’a yeni akciğerler kazandıracak ve çevresindeki biyolojik çeşitliliği artıracak…

greenox

Greenox Urban Residence

ÖN VE ARKA CEPHELERDE, TÜM PEYZAJ ALANLARINDA
900 ADET AĞAÇ VE AĞAÇÇIK

DİKEY BAHÇELERDE
25.500 ADET BİTKİ..

greenox

4.LEVENT METROYA ve ANA ARTERLERE 5 DAKİKADA ULAŞIN.

GREENOX, İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezinde, iş yerlerinin, finans ve alışveriş merkezlerinin konumlandığı Büyükdere caddesine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Büyükdere Caddesi, Boğaziçi ve FSM köprü yollarının ve şehrin 4 yanına uzanan ana arterlerin kesişme noktasında bulunmaktadır.

Adres Yalıkavak

Bodrum’un en güzel beldesi olan Yalıkavak’ın Gökçebel koyunda, size yaşam boyu mutluluk verecek bir adres inşa ettik. Geniş yeşil alanlar içinde mimarisinden malzemesine kadar tavizsiz bir kalite anlayışıyla şekillenmiş villanıza özel havuz seçeneğini de hayatınıza taşıyoruz. Sizi, hayatı en küçük ayrıntısında bile A+ yaşamaya davet ediyoruz.

Doğal Olarak, Organik Yaşam

Tüm ailelerin kullanabileceği havuz ve restoranın yanı sıra; sinema odaları, su oyunları imkânları, her türlü sportif etkinliğe özel sahalar, kortlar, oyun parkları ve çocuklar için oyun odaları, hatta kaydıraklı ayrı havuzlarla donanmış her ayrıntının düşünüldüğü çok kapsamlı sosyal tesisler ile her yaştan insan için eğlence dolu anlar vaat ediyor. Ayrıca Adres Yalıkavak’ın benzersiz rezidans yaşamını, çeşitli büyüklüklerdeki rezidans dairelerinde ister kiralık isterseniz satın alma seçenekleriyle deneyimleme olanağına da sahipsiniz.

Sosyal Alanlar ve Konfor

Dilerseniz kafeterya ve restoranda enfes lezzetler eşliğinde insanlarla sosyalleşebilir ya da Fitness Center’da sağlıklı ve fit bir yaşama adım atabilirsiniz. Otomobillerinizi değişken hava koşullarında güvenle koruyabileceğiniz iç yollar, kapalı otopark ve çocuklarınız rahatı düşünülerek hazırlanmış bakıcı odası da sizi bekleyen ayrıcalıklar arasında. Adres Yalıkavak her yere yakın. Gündüz pırıl pırıl bir koyda lacivert bir deniz, gece ışıl ışıl manzarasıyla Yalıkavak ve marina. Gelin Türkiye’nin en güzel koyunda, yılın 12 ayında, hava, deniz, kara yoluyla yaşam boyu tatil yolculuğuna çıkın. Mutlu bir aile, mutlu çocuklar ve nezih bir çevre ile ömür boyu sürecek A+ tatil sizi bekliyor.