Skyland

HAYAL GİBİ HAYAT BAŞLADI

Seyrantepe Türk Telekom Stadı’nın yanındaki çok değerli lokasyonuyla, üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle, residence, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma yapısıyla Skyland İstanbul, her açıdan üstünlük sunan çok özel bir proje.
İş dünyasının en değerli lokasyonlarından birinde olan Skyland İstanbul’un Ofis kuleleri, 43 katla sizi zirveye davet ediyor. 504 ofisten oluşan proje, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümlere ve daha birçok farklı ince detaya sahip.

HAYALLERİNİ YÜKSELT

284 metreyle Türkiye’nin en yüksek yapı kompleksi olan Skyland İstanbul; ayrıcalıklı ve prestijli yaşam sürmek isteyenlerin zirvedeki tercihi oluyor. Yapı, yüksek teknoloji ve yenilikçi felsefeyle harmanlanıp her detayı incelikle tasarlanmış mimarisi ve hayata getirdiği modern bakış açısıyla şehrin merkezinde hayal gibi bir hayat sunuyor. Mimar Peter Vaughan tarafından tasarlanan Skyland İstanbul; İngiltere’den Brezilya’ya, Çin’den BAE’ye uzanan çalışmalarıyla 60 yıllık geçmişine 250’nin üzerinde ödül sığdıran mimarlık ofisi Broadway Malyan’ın imzasını taşıyor.

TT Arena’nın yanı başında çok değerli bir konuma sahip Skyland İstanbul; şehre tam kalbinden TEM’den bağlanıyor, Levent ile Maslak arasındaki merkezi konumuyla İstanbul’un her yerinden ve her yerine kolayca ulaşılabiliyor.

Rüya gibi bir yaşam,
her ihtiyaca uygun seçenekler ile sizi bekliyor.

Şehrin kalbine ikamet ve ikamet prestijini getiren Skyland İstanbul, 360 ° manzarası ile İstanbul’u ayaklarınızın altında genişletiyor. Sky Residence, Sky Deluxe Residence ve Sky Premium Residence, hayatı dolu dolu yaşamak isteyenler için rüya gibi bir yaşam sunuyor.

Her birinde farklı bir masal hayatı…. Benzersiz deneyimler, konfor ve teknoloji!

Stüdyo dairelerden 4 + 1 dairelere kadar çeşitli olanaklar sunan Skyland İstanbul’da konsiyerj, fitness ve sağlıklı yaşam merkezi ve yüzme havuzu gibi sosyal olanakların yanı sıra İstanbul’un büyüleyici manzarası sizi bekliyor. Akıllı ev teknolojilerinin yanı sıra, şehrin en büyük oksijen kaynağı olan Belgrad Ormanı, Skyland İstanbul’un hemen yanında yer alıyor.

TEM’DEN ÖZEL GİRİŞİ OLAN TEK YAŞAM MERKEZİ

Skyland İstanbul; 2. köprüye olan yakınlığı, 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerindeki konumuyla İstanbul’da tüm yolların kesiştiği bir noktada sizleri selamlıyor. TEM’e doğrudan bağlanan ve yanı başındaki Yenikapı-Hacıosman metro hattıyla ulaşım sorununu ortadan kaldıran yaşam merkezinden havalimanlarına hızlıca ulaşılabiliyor. TEM ve Cendere Caddesi’nden kolayca erişilen özel girişleriyle ise sizi sınırların ötesine taşıyarak her yere yakınlaştırıyor.

BÜTÜN YOLLAR SKYLAND İSTANBUL’A ÇIKIYOR

Levent ile Maslak arasındaki merkezi konumuyla İstanbul’un her noktasından hızlıca ulaşılan ve iş dünyasını modern yaşamın canlılığıyla buluşturan Skyland İstanbul; alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, köprülerden metroya, okul ve üniversitelerden hastanelere, yeşil alanlardan etkinlik ve eğlence mekanlarına mega kentin tüm olanaklarını ayağınıza getiriyor.